Home > Aktualności > Grzegorz Kasdepke w naszej szkole

Grzegorz Kasdepke w naszej szkole

www.kasdepke.pl

www.kasdepke.pl

 

 

100% bajkopisarz – Grzegorz Kasdepke w naszej szkole

IV Gminny Konkurs Recytatorski

9 maja w naszej szkole odbędzie się konkurs dla najlepszych recytatorów ze szkół podstawowych w naszej gminie. Jak zawsze będzie to okazja do wysłuchania pięknych, ciekawych, znanych i mniej znanych tekstów w interpretacjach młodych adeptów sztuki żywego słowa. Konkurs rozpocznie się o godz. 11.30.

 

Tym razem przed zmaganiami uczniów, już o godzinie 9.00 będziemy gościć w murach naszej szkoły pisarza, pana Grzegorza Kasdepke, autora książek dla dzieci i młodzieży;  twórcę słuchowisk radiowych, redaktora naczelnego magazynu dla dzieci "Świerszczyk". Wszystkie dzieci i większość dorosłych zna programy telewizyjne "Ciuchcia", "Budzik", których twórcą był pan Grzegorz. Za "Kacperiadę" otrzymał tytuł laureata Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego. Dwukrotnie był zdobywcą Nagrody Edukacyjnej XXI w. ("Co to znaczy…" oraz "Bon czy ton"). Książki pana Grzegorza Kasdepke są zabawne, wesołe , interesujące i mądre. Porusza w nich tematy ważne, odpowiada na pytania młodych czytelników, rodzice mogą tam znaleźć inspirację do ważnych rozmów ze swoimi dziećmi.

 

Zapraszamy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.