Home > Aktualności > XIX Przełajowy Bieg Pierwiosnka – KOMUNIKAT KOŃCOWY

XIX Przełajowy Bieg Pierwiosnka – KOMUNIKAT KOŃCOWY

XXII Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej w Biegach Ulicznych i Przełajowych

XIX Przełajowy Bieg Pierwiosnka

w Leszkowicach

13 kwietnia 2014 roku

KOMUNIKAT KOŃCOWY

dsc01264

 

ORGANIZATORZY:

  • Gmina Ostrówek;

  • Ludowy Klub Sportowy „Flis” w Leszkowicach;

  • Uczniowski Klub Sportowy „Leszko” w Leszkowicach;

  • Rada Organizatorów Biegów Ulicznych i Przełajowych Polski Środkowo- Wschodniej.

  • Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Komandor – Zbigniew Wierzbicki

Sędzia główny – Jerzy Walczak

Spiker – Kazimierz Żabniak

Starter – Robert Wierzbicki

Sędziowie na mecie i na trasach- Jacek Garbacz, Andrzej Derecki, ,Adam Mazur, Marek

Gawryluk, , Artur Ligęza, Mariusz Baran, Jan Mitura,

Obsługa medyczna – Urszula Iwan-Mendak, Małgorzata Wierzbicka

Biuro zawodów– Małgorzata Wierzbicka, Aneta Włodek, Aneta Kozłowska, Zuzanna Wierzbicka, Wioletta Wierzbicka, Tomasz Łotys, Tomasz Ozon

Vip`y :

Jerzy Bańkowski – zastępca Wójta Gminy Ostrówek

Leszek Rogulski – kierownik referatu do spraw promocji i rozwoju Gminy Ostrówek

pogoda –zachmurzenie, bezwietrznie

Liczba zawodników, którzy ukończyli bieg – 261 osób

Bieg Główny – wystartowało 58 zawodników (16 zawodniczek , 42 zawodników) wszyscy ukończyli bieg.

Sponsorzy:

Gmina Ostrówek

Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim Oddział w Ostrówku

WYNIKI BIEGÓW

Bieg: Główny mężczyźni Rocznik: OPEN 5000m

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub Nr startowy Czas
1. Dawid Kubiec 1987 Juventa Starachowice 40 15.38
2. Sylwester Lepiarz 1993 LUKKS Bałtów 475 15.40
3. Jarosław Bimkiewicz 1993 AZS UMCS Lublin 425 15.41
4. Jarosław Stec 1990 AZS AWF Kraków 46 16.00
5. Dawid Wysokiński 1992 AZS UMCS Lublin 5 16.00
6. Paweł Kloc 1993 AZS UMCS Lublin 6 16.18
7. Rafał Czarnecki 1979 Bliżyn 39 16.27
8. Dariusz Kuzdra 1975 AGROS Zamość 32 16.34
9. Hubert Ćwik 1977 AGROS Zamość 31 16.46
10. Paweł Młodzikowski 1987 V-Max Adamów 15 16.52
11. Damian Jastrzębski 1994 SKB Kraśnik 1 17.26
12. Krzysztof Misiurek 1988 niezrzeszony 35 17.46
13. Stanisław Terentowicz 1966 Agro Natura Nałęczów 34 18.05
14. Mariusz Weronowicz 1976 UKS Olimp Kozienice 26 18.19
15. Marek Podlipny 1974 LW Bogdanka 16 18.31
16 Tomasz Cieślik 1995 LUKKS Bałtów /ZS nr 3 Ostrowiec Świętokrzyski 121 18.44
17. Adam Mitura 1994 OSP Zakalew 3 19.02
18. Kazimierz Kamola 1960 Chemik Noxy Puławy 24 19.16
19. Dariusz Białas 1968 Miód Kozacki Biłgoraj 43 19.25
20. Tomasz Jarmuszyński 1964 Borek Chełm 85 19.36
21. Piotr Zajączkowski 1991 OSP Zakalew 4 19.41
22. Rafał Kondracki 1978 V-Max Adamów 23 20.06
23. Waldemar Przykaza 1959 Chemik Noxy Puławy 20 20.59
24. Eugeniusz Jankowski 1954 OPEC Puławy 309 21.19
25. Stanisław Kostowski 1977 Chełm 7 21.31
26. Krzysztof Matczuk 1967 niezrzeszony 2 21.32
27. Paweł Michalak 1971 V-Max Adamów 8 21.34
28. Józef Cieślak 1961 ULKS Dragon Wojcieszków 107 21.36
29. Radosław Malesa 1974 Leszkowice 10` 21.43
30. Marek Chadaj 1962 V-Max Adamów 12 21.50
31. Leszek Kot 1951 LW Bogdanka 18 22.00
32. Tomasz Chwedyna 1973 Agro-Cor LKS Milanów 45 22.02
33. Leszek Ziemichód 1962 Lubartów 41 22.19
34. Leszek Belowski 1953 Chemik Noxy Puławy 21 22.20
35. Maciej Nogal 1992 Politechnika Lubelska 33 22.48
36. Piotr Chmielewski 1962 ORTO Optymist Lublin 30 22.55
37. Michał Nadolski 1975 Chemik Puławy 27 23.21
38. Roman Prażmo 1956 Samoklęski 10 23.48
39. Marian Surowiec 1950 Agro-Corn LKS Milanów 38 24.00
40. Jan Bordzoł 1951 Lubartów 37 24.30
41. Tomasz Pleskot 1980 Cyców 100 25.56
42. Leon Tomaszewski 1954 LW Bogdanka 17 30.27

Bieg: Główny kobiety Rocznik: OPEN 2500m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Nr startowy

Czas

1 Ola Jakubczak 1982 Fitnes Patinum Zamość

22

9.15

2 Danuta Woszczek 1978 UKS Olimp Kozienice

128

9.41

3 Joanna Wasilewska 1981 Miód Kozacki Biłgoraj

42

9.46

4 Natalia Korszeń 1997 LO Wisznice

358

10.04

5 Marzena Starzyk 1996 UKS Olimp Kozienice

36

10.17

6 Weronika Sawicka 1988 Agros Zamość

1

10.24

7 Kinga Kocuga 1990 AZS UMCS Lublin

420

10.31

8 Agnieszka Sokal 1984 Miód Kozacki Biłgoraj

44

10.42

9 Ilona Kardas 1994 UKS Olimp Kozienice

29

10.43

10 Joanna Złomańczuk 1993 Agros Zamość

25

11.28

11 Magdalena Pawlak 1989 V-Max Adamów

11

11.32

12 Magdalena Przybylska 1999 Rosiczka Urszulin

28

12.00

13 Joanna Turak 1966 Chemik Noxy Puławy

19

12.40

14 Katarzyna Nogal Leszkowice

48

13.21

15 Patrycja Malesa 1981 Leszkowice

9

13.21

16 Ewa Chadaj 1963 V-Max Adamów

14

15.55

Bieg: „Bobasa” Rocznik: 2008 i mł. 100m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

1. Michał Boroch 2008 Przedszkole nr 18 Lublin 16.2
2. Marcel Skwara 2008 Przedszkole w Kocku 16.9
3. Maciej Weronowicz 2008 Przedszkole nr 4 Kozienice 17.8
4. Sebastian Supryn 2008 Leszkowice
5. Bartosz Woliński 2008 Ostrówek
6. Zuzanna Zgierska 2009 Leszkowice
7. Oliwier Pęksa 2009 Leszkowice
8. Lena Malesa 2009 Leszkowice
9. Damian Ligęza 2009 Leszkowice
10. Antoś Drzewiecki 2009 Kierzkówka
11. Marcelina Włodek 2010 Leszkowice
12. Agata Krawiec 2010
13. Jakub Pęksa 2009 Lubartów
14. Lena Maliszewska 2011
15. Mikołaj Pęksa 2011 Leszkowice

Bieg: „Zerowiaka” Rocznik: 2007 200m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

1. Jessica Malec 2007 Przedszkole nr 1 Lubartów 40.3
2. Filip Ozon 2007 Lubartów 41.8

Bieg: dziewczęta Rocznik: 2003 i mł. 600m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Martyna Tustanowska 2004 SP 50 Lublin 35 2:26:1
2. Zuzanna Janczara 2003 SP Leszkowice 32 2:32:6
3. Martyna Kołodziejczyk 2003 SP Kock 29 2:40:4
4. Ewelina Murgała 2003 SP Leszkowice 27
5. Martyna Sulej 2003 SP Leszkowice 26
6. Weronika Pałka 2003 SP Urszulin 25
7. Eliza Kamionowska 2003 SP 1 Lubartów 24
8. Oliwia Waszkiewicz 2003 SP 1 Lubartów 23
9. Kinga Supryn 2005 SP Leszkowice 22
10. Natalia Talarowska 2003 SP 1 Lubartów 21
11. Patrycja Gawryluk 2004 SP Leszkowice 20
12. Weronika Dzięcioł 2003 SP Leszkowice 19
13. Aleksandra Dzięcioł 2005 SP Leszkowice 18
14. Klaudia Baran 2005 SP Leszkowice 17
15. Michalina Grudzińska 2005 SP Ostrówek 16
16. Natalia Janczara 2005 SP Leszkowice 15
17. Natalia Warsz 2005 SP Ostrówek 14
18. Julia Cybul 2005 SP Ostrówek 13
19. Julia Krawczak 2004 SP Leszkowice 12
20. Emilia Fedus 2003 SP Urszulin 11
21. Ewa Węgrzynowicz 2003 SP Kock 10
22. Natalia Kubik 2003 SP Urszulin 9
23. Julia Grzywaczewska 2003 SP Urszulin 8
24. Paulina Florek 2005 SP Leszkowice 7

Bieg: chłopcy Rocznik: 2003 i mł. 600m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Dominik Supryn 2003 SP Leszkowice 35 2.14.6
2. Jakub Ligęza 2003 SP Leszkowice 32 2.17.6
3. Igor Chudzik 2003 SP 1 Lubartów 29 2.18.7
4. Bartosz Granat 2003 SP 1 Lubartów 27
5. Łuksz Celiński 2003 SP Leszkowice 26
6. Bartłomiej Cybul 2003 SP Dębica 25
7. Maciej Fidut 2003 SP Urszulin 24
8. Maksymilian Terlecki 2003 SP 1 Lubartów 23
9. Kamil Powałka 2003 SP Ostrówek 22
10. Jan Tkaczyk 2003 SP Chrobry Lublin 21
11. Sebastian Misztal 2003 SP Ostrówek 20
12. Cezary Weronowicz 2003 SP Kozienice 19
13. Bartłomiej Sapieja 2004 SP Leszkowice 18
14. Wiktor Rudziński 2003 SP 1 Lubartów 17
15. Piotr Kuźma 2003 SP Kock 16
16. Kacper Misztal 2003 SP 29 Lublin /AZS UMCS 15
17. Patryk Pożarowszczyk 2003 SP Kock 14
18. Sebastian Cieniuch 2004 SP Leszkowice 13
19. Szymon Czekała 2004 SP Urszulin 12
20. Krystian Supryn 2006 SP Leszkowice 11
21. Emil Lewtak 2004 SP Ostróek 10
22. Rafał Wójtowicz 2006 SP Leszkowice 9
23. Jakub Kędzierski 2004 SP Urszulin 8
24. Kacper Lewtak 2006 SP Ostrówek 7
25. Jakub Woliński 2003 SP Ostrówek 6
26. Kacper Cybul 2006 SP Ostrówek 5
27. Jakub Kozak 2005 SP Leszkowice 4
28. Mikołaj Sapieja 2006 SP Leszkowice 3
Kacper Koziej 2003 SP Leszkowice DNS

Bieg: dziewczęta Rocznik: 2001/2002 1000m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Katarzyna Kocot 2001 SP Urszulin 35 3:51:9
2. Ewelina Mitrus 2001 SP Annobór /Nefryt 32 4:059
3. Jagoda Tomasiak 2002 SP 1 Lubartów 29 4:07:6
4. Maja Och 2001 SP Kock 27
5. Sara Czelej 2001 SP Orchówek/ Ogar 26
6. Laura Gajownik 2001 SP 1 Lubartów 25
7. Martyna Och 2001 SP Kock 26
8. Oliwia Targosz 2001 SP Urszulin 24
9. Kornelia Smolińska 2001 SP Turka /AZS UMCS 23
10. Kamila Kur 2002 SP Leszkowice 22
11. Wiktoria Haraszczuk 2001 SP 1 Lubartów 21
12. Zuzanna Rudzińska 2001 SP 1 Lubartów 20
13. Kinga Zbiciak 2002 SP Lubartów 19
14. Dagmara Kukla 2002 SP 1 Lubartów 18
15. Rozalia Sowisz 2001 SP Kock 17
16. Alicja Ręba 2002 SP Kock 16
17. Paulina Pełka 2001 SP Kock 15

Bieg: chłopcy Rocznik: 2001/2002 1000m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Daniel Zabielski 2001 SP Leszkowice 35 3:42:13
2. Piotr Barwiński 2001 SP Annobór /Nefryt 32 3:57:5
3. Grzegorz Kocot 2001 SP Urszulin 29 4:09:5
4. Jakub Dyjakiewicz 2001 SP 1 Lubartów 27
5. Michał Tustanowski 2002 SP 50 Lublin 26
6. Przemysław Pęksa 2002 SP 4 Lubartów 25
7. Jakub Niedziela 2002 SP 1 Lubartów 24
8. Krystian Szymona 2002 SP 1 Lubartów 23
9. Karol Janczara 2001 SP Leszkowice 22
10. Arkadiusz Sikorski 2002 SP Kock 21
11. Bartosz Fiutka 2001 SP 1 Lubartów 20
12. Wiktor Bronisz 2001 SP 1 Lubartów 19
13. Jakub Ksiądz 2002 SP 1 Lubartów 18
14. Adrian Baran 2002 SP Leszkowice 17
15. Bartłomiej Mitura 2001 SP Kock 16
16. Adrian Majewski 2001 SP Kock 15
17. Jakub Mikulski 2002 SP Kock 14
18. Paweł Zagajski 2001 SP 1 Lubartów 13
19. Eryk Bujek 2002 SP Kock 12
20. Kacper Osik 2002 SP Kock 11
21. Cezary Pożarowski 2002 SP Kock 10
22. Kacper Pożarowski 2002 SP Kock 9
23. Cezary Bujak 2002 SP Kock 8
24. Szymon Pęksa 2001 SP Leszkowice 7
25. Michał Kędzierski 2002 SP Urszulin 6
Karol Korzeniowski 2000 SP Urszulin DNS

Bieg: dziewczęta Rocznik: 1999/2000 1000m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Hanna Wiśniewska 1999 UKS Olimp Kozienice 35 3:48:3
2. Weronika Grzegorczyk 2000 G1 Lublin/UMCS 32 3:48:6
3. Klaudia Mazuryk 1999 G Wisznice/MKS „ŻAK” Biała Podl. 29 3:58:4
4. Aleksandra Sienkiewicz 1999 G Skrobów

 

5. Andżelika Labbe 1999 PG 1 Włodawa/MKS „Mechanik” 26
6. Patrycja Gruszkowska 2000 G 24 Lublin/UMCS 25
7. Jolanta Rusiecka 2000 PG 2 Włodawa/MKS „Mechanik” 24
8. Karolina Korzeniowska 2000 GP Urszulin 23
9. Klaudia Gruszkowska 2000 G24 Lublin/UMCS 22
10. Martyna Świder 1999 G Wojcieszków 21
11. Julia Horszczaruk 2000 PG 1 Włodawa/MKS „Mechanik” 20
12. Dominika Warpas 1999 G Wojcieszków 19
13. Magdalena Góźdź 2000 G Skrobów 18
14. Agata Czernaś 2000 G 24 Lublin/UMCS 17
15. Martyna Moskwa 2000 GP Urszulin 16
16. Wioletta Tomasiak 2000 G Skrobów 15
17. Anna Fidut 2000 GP Urszulin 14
18. Patrycja Porębska 1999 G Wojcieszków 13
19. Julia Szadkowska 2000 GP Urszulin 12
20. Katarzyna Radko 2000 SP Urszulin 11
21. Patrycja Sowisz 1999 G Kock 10
22. Weronika Popławska 1999 G Wojcieszków 9

 

Bieg: chłopcy Rocznik: 1999/2000 1500m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Andrzej Czeladka 1999 G Ostrówek/”Flis” 35 5:00:6
2. Jakub Włodek 1999 G Ostrówek/”Flis” 32 5:04:3
3. Krzysztof Czeladka 1999 G Ostrówek/”Flis” 29 5:08:0
4. Kamil Wojtunik 1999 G Skrobów 27
5. Szymon Gustaw 2000 G 7 Lublin/UMCS 26
6. Rafał Klimek 1999 G Wisznice/”Żak” 25
7. Dawid Połynkin 1999 PG 2 Włodawa/”Ogar” Orchówek 24
8. Jakub Kołodziej 2000 G Wojcieszków/”Dragon” 23
9. Adrian Kulka 1999 PG 1 Włodawa/MKS „Mechanik” 22
10. Szymon Rola 1999 G Kock 21
11. Piotr Kłębukowski 2000 GP Urszulin 20
12. Adrian Kucharski 1999 G Wojcieszków/”Dragon” 19
13. Emil Salczyński 1999 G Ostrówek 18
14. Jakub Matczuk 2000 G Hanna/MKS „Żak” 17
15. Krystian Kaszewski 2000 GP Urszulin 16
16. Jakub Gil 2000 G Wojcieszków/”Dragon” 15
17. Konrad Nicpoń 1999 G Kock 14
18. Jakub Góźdź 2001 G Łucka/”Nefryt” 13
19. Artur Kryjak 2000 G Wojcieszków/”Dragon” 12
20. Piotr Jóźwik 1999 G Wojcieszków/”Dragon” 11
21. Kamil Korzeniowski 1999 G Urszulin 10
22. Łukasz Kruczek 1999 G Wojcieszków/”Dragon” 9

Bieg: dziewczęta Rocznik: 1997/1998 1500m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Aleksandra Byś 1997 LO I Lublin/ UMCS 35 5:24:7
2. Magdalena Zych 1998 AZS UMCS Lublin 32 5:29:5
3. Iza Nahuluk 1997 ZSZ1 Włodawa/MKS „Mechanik” 29 6:32:4
4. Karolina Świder 1998 GM Wojcieszków 27 6:57:5
5. Maria Stefańska 1998 G Firlej 26 7:06:3
6. Monika Świder 1998 G Wojcieszków 25 7:24:2

Bieg: chłopcy Rocznik: 1997/1998 2000m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

Czas

1. Aleksander Paliszewski 1997 PKS Puławy 35 6:44:6
2. Łukasz Michowski 1997 PKS Puławy 32 6:44:9
3. Czezary Haczkur 1997 LO Wisznice/”Żak” 29 6:52:2
4. Adrian Drozd 1998 G2 Lubartów/”Nefryt” 27 6:57:6
5. Michał Nowacki 1997 AZS UMCS Lublin 26 6:58:1
6. Piotr Kurec 1997 I LO Włodawa/MKS „Mechanik” 25 7:00:9
7. Arkadiusz Urban 1998 G Łucka 24 7:16:0
8. Patryk Mitura 1998 G Kock 23 7:33:2
9. Piotr Czeladka 1997 RCEZ Lubartów/”Flis” 22 7:40:8
10. Szymon Witek 1998 G Kock 21 7:44:9
11. Przemysław Bilski 1998 G Kock 20 7:48:2
12. Mateusz Czajka 1998 G Kock 19 7:49:6
13. Damian Kasprzak 1997 ZSZ 1 Włodawa/MKS „Mechanik” 18 7:50:0
14. Kamil Mazur 1997 GP Urszulin 17 7:58:2
15. Bartosz Sowa 1998 GP Wojcieszków/Dragon 16 9:01:5
16. Radosław Kozak 1998 G Wojcieszków 15 9:18:8
17. Krystian Cybul 1998 G Kock 14 9:47:3

Bieg: dziewczęta Rocznik: 1995/1996 1500m

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub Punkty GP Czas
1. Bogumiła Nowosacka 1995 ZS 2 Lubartów/Nefryt 35 5.34.9
2. Agata Capała 1996 PKS Puławy 32 5.46.5
3. Marta Walendzik 1996 UKS Olimp Kozienice 29 5.46.5
4. Aleksandra Zielińska 1996 ZSZ1 Włodawa/MKS „Mechanik” 27 6.15.1

Bieg: chłopcy Rocznik:1995/1996 2000m

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub Punkty GP Czas
1. Mateusz Chyliński 1995 AZS UMCS Lublin 35 6:11:4
2. Arkadiusz Kosyk 1996 ZSZ 1 Włodawa/MKS „Mechanik” 32 6:41:3
3. Damian Czeladka 1995 RCEZ Lubartów 29 6:58:5

DNS- dyskwalifikacja

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Szkoły podstawowe – dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

SP Leszkowice

236

2

SP Lubartów nr 1

196

3

SP Kock

135

4

SP Urszulin

111

5

SP Ostrówek

43

6

SP Lublin nr 50

35

7

SP Annobór

32

8

SP Orchówek

26

9

SP Turka

22

 

 

 

 

Szkoły podstawowe – chłopcy

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

SP nr 1Lubartów

240

2

SP Leszkowice

232

3

SP Kock

146

4

SP Urszulin

79

5

SP Ostrówek

70

6

SP Annobór

32

7

SP nr 50 Lublin

26

8

SP nr 4 Lubartów

25

SP Dębica

25

10

SP Chrobry Lublin

21

11

SP Kozienice

19

12

SP nr 29 Lublin

15

 

Gimnazja – dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

Wojcieszków

114

2

Urszulin

76

3

G nr 24 Lublin

64

4

G Skrobów

60

5

G nr 1 Włodawa

46

6

G Kozienice

35

7

G nr 1 Lublin

32

8

G Wisznice

29

9

G Firlej

26

10

G nr 2 Włodawa

24

11

G Kock

10

Gimnazja – chłopcy

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

G Ostrówek

124

2

G Kock

122

3

G Wojcieszków

120

4

G Urszulin

46

5

G Łucka

37

6

G nr 2 Lubartów

27

G Skrobów

27

8

G nr 7 Lublin

26

9

G Wisznice

25

10

G nr 2 Włodawa

24

11

G nr 1 Włodawa

22

12

G Hanna

17

Szkoły średnie – dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

ZSZ nr 1 Włodawa

56

2

LO nr 1 Lublin

35

ZS nr 2 Lubartów

35

4

PKS Puławy

32

5

Kozienice

29

Szkoły średnie – chłopcy

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

PKS Puławy

67

2

RCEZ Lubartów

51

3

ZSZ nr 1 Włodawa

50

4

LO Wisznice

29

5

LO nr 1 Włodawa

25

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.