Home > Aktualności > XXI PRZEŁAJOWY BIEG PIERWIOSNKA 3 kwietnia 2016 r. WYNIKI BIEGU

XXI PRZEŁAJOWY BIEG PIERWIOSNKA 3 kwietnia 2016 r. WYNIKI BIEGU

XXI PRZEŁAJOWY BIEG PIERWIOSNKA

3 kwietnia 2016 r.

WYNIKI BIEGU

bieg2016

Bieg główny mężczyzn (5000 m)

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Artur Kern

1980

Unia Hrubieszów

15.52

35

2. Andrzej Starzyński

1990

Elektrownia Puławy

15.54

32

3. Rafał Buczak

1992

Agros Zamość

15.55

29

4. Kamil Młynarz

1990

SKB Kraśnik

16.35

27

5. Damian Jastrzebski

1994

SKB Kraśnik

17.05

26

6. Tomasz Kluziak

1995

Elektrownia Puławy

17.24

25

7. Dariusz Listopad

1971

Elektrownia Puławy

17.37

24

8. Tomasz Koguciuk

1981

Chełm Biega

18.04

23

9. Mirosław Ożog

1969

Krasnystaw

18.08

22

10. Rafał Rozwałka

1989

Chełm Biega

18.36

21

11. Bogumił Podleśny

1968

Charlęż Kolonia

18.38

20

12. Bartłomiej Wrona

1995

ZPD Stolmar

18.40

19

13. Marek Podlipny

1974

LW Bogdanka

18.45

18

14. Arkadiusz Miśkiewicz

1995

UKS Olimp Kozienice

18.47

17

15. Grzegorz Pawlak

1986

LW Bogdanka

19.08

16

16. Kazimierz Kamola

1960

Elektrownia Puławy

19.33

15

17. Piotr Zajączkowski

1991

OSP Zaklew

19.45

14

18. Adam Mitura

1994

OSP Zaklew

20.05

13

19. Romuald Pruszyński

1969

Puławianin Puławy

20.10

12

20. Adrian Drozd

1998

ZSZ Lubartów

21.10

11

21. Stanisław Kostowski

1977

Chełm

21.29

10

22. Marcin Oniszczuk

1977

Kozłówka

21.50

9

23. Tomasz Chwedyna

1973

Agrokorn LKS Milanów

22.12

8

24. Andrzej Marzęta

1965

Lubartów Biega

22.34

7

25. Iwanicki Władysław

1959

LW Bogdanka

22.43

6

26. Paweł Szczygieł

1979

Lubartów Biega

22.50

5

27. Tomasz Choduń

1976

Jawidz

22.52

4

28. Roman Miskiewicz

1965

Olimp Kozienice

23.26

3

29. Mirosław Laskowski

1969

Komarówka Podlaska

23.30

2

30. Leszek Kot

1951

LW Bogdanka

23.42

1

31. Marian Surowiec

1950

Agrokorn Milanów

25.35

32. Krzysztof Grudzień

1964

Lubartów

25.00

33. Marcin Kowalski

1989

Kraśnik

25.58

Bieg główny kobiet (2500 m)

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Kinga Kacuga

1990

Bałtów

10.05

35

2. Anna Bielecka

1997

AZS UMCS Lublin

10.06

32

3. Monika Bielińska

1985

Lublin

11.25

29

4. Weronika Kuncewicz

1999

AZS UMCS

11.50

27

5. Kornelia Machnikowska

1993

Lubartów

12.33

26

6. Małgorzata Jacniak

1990

Lublin

13.03

25

7. Joanna Turak

1966

Elektrownia Azoty Puławy

13.08

24

8. Angelika Gałus

1990

Lublin

14.06

23

9. Anna Witek- Kondrat

1974

Czemierniki

16.38

22

Bieg Bobasa (rocznik 2010 i młodsi) 100m

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub Nr startowy Czas
1. Agata Krawiec

2010

Leszkowice
2. Ostęp Paulina

2010

Leszkowice
3. Wac Amelia

2011

Leszkowice
4. Kozioł Nina

2011

5. Murgała Maja

2010

Leszkowice
6. Sidor Hanna
7. Zagólski Michał

2011

8. Rozwałka Alan

2010

Leszkowice
9. Rybak Nikola

2011

Leszkowice
10. Sulej Tymoteusz

2012

Leszkowice
11. Nogal Patryk

2011

Leszkowice
12. Ligęza Marcel

2012

13. Różyk Maciej

2012

14. Nogal Liliana

2011

Leszkowice
15. Rozwałka Marcel

2010

Leszkowice
16. Trojak Dawid

2013

Głębokie
17. Florek Maja

2012

Leszkowice

Bieg Zerowiaka (rocznik 2009) 200m

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

1. Siwiec Igor

2009

Kajda Ath. Team
2. Pęksa Oliwier

2009

Leszkowice
3. Kozak Mateusz

2009

Leszkowice
4. Malesa Lena

2009

Leszkowice
5. Zgierska Zuzanna

2009

Leszkowice
6. Olek Mikołaj

2009

Leszkowice

Bieg Dziewcząt (600 m) Rocznik: 2005 i mł

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Michalina Grudzińska

2005

SP Ostrówek

3.02.44

35

2. Nikola Maślak

2005

Kajda Athletics Team

3.06.80

32

3. Monika Kisiel

2005

SP Annobór

3.13.92

29

4. Gabriela Czeladka

2005

SP Dębica

3.22.93

27

5. Aleksandra Dzięcioł

2005

SP Leszkowice

3.23.17

26

6. Natalia Janczara

2005

SP Leszkowice

3.40.74

25

7. Klaudia Baran

2005

SP Leszkowice

3.42.65

24

8. Amelia Grzegorczyk

2006

SP Urszulin

3.44.20

23

9. Roksana Cieniuch

2007

SP Leszkowice

3.44.66

22

10. Wiktoria Kociuba

2005

SP Urszulin

3.46.12

21

11. Elżbieta Urban

2005

SP Urszulin

20

12. Magdalena Sokół

2006

19

13. Wiktoria Ordowska

2005

SP Urszulin

18

14. Andżelika Skowronek

2006

SP Urszulin

17

15. Nikol Wac

2006

SP Leszkowice

16

Bieg Chłopców (600 m) Rocznik: 2005 i młodsi

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Jedrzej Kolasa

2005

SP Urszulin

2.56.35

35

2. Miłosz Sitkiewicz

2005

Kajda Athletic Team

2.56.90

32

3. Jakub Panasiuk

2006

SP Urszulin

2.57.39

29

4. Jakub Jeżewski

2006

Kajda Ath.

3.12.74

27

5. Olaf Oniszczuk

2006

Kozłówka

3.14.48

26

6. Krystian Supryn

2005

SP Leszkowice

3.75.47

25

7. Piotr Stolarczyk

2005

SP Urszulin

3.15.94

24

8. Dawid Maślak

2007

Kajda Ath.

3.28.35

23

9. Bartek Zieliński

2006

Kajda Ath.

3.28.69

22

10. Jedrzej Stępień

2006

SPNR 1 Lubartów

3.44.34

21

11. Kacper Cieniuch

2005

SP Leszkowice

20

12. Antoni Nowicki

2008

SP Wojcieszków

19

13. Michał Brzozowiec

2005

SP Urszulin

18

14. Alex Sykut

2006

SP 3 Lubartów

17

15. Kacper Sokół

2008

16

16. Tymoteusz Choduń

2008

SP 3 Lubartów

15

17. Mateusz Szczygiel

2008

SP 1 Lubartów

14

18. Jakub Więckowski

2007

Lubartów

13

19. Karol Sapieja

2008

SP Leszkowice

12

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2003/2004

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Oliwia Zielińska

2003

Nefryt Lubartów

4.01.73

35

2. Wiktoria Zagólska

2003

Firlej

4.09.75

32

3. Zuzanna Janczara

2003

Leszkowice

4.15.98

29

4. Patrycja Głodek

2004

Kajda Athlet.

4.22.58

27

5. Martyna Zabielska

2003

Leszkowice

4.36.15

26

6. Aleksandra Sobstyn

2004

SP Annobór

4.50.95

25

7. Magdalena Kisiel

2004

SP Annobór

4.51.90

24

8. Iza Badach

2004

SPM Lublin AZS UMCS

4.52.45

23

9. Paulina Doszko

2004

SP Urszulin

6.10.65

22

10. Aleksandra Ostasz

2003

SP Urszulin

6.32.78

21

Bieg Chłopców (1000m) Rocznik: 2003/2004

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Dominik Supryn

2004

SP Leszkowice

3.52.0

35

2. Kacper Koziej

2003

SP Leszkowice

3.52.0

32

3. Jakub Ligęza

2003

SP Leszkowice

4.06.0

29

4. Łukasz Celiński

2003

SP Leszkowice

4.11.0

27

5. Maciek Fidut

2003

SP Urszulin

4.33.0

26

6. Adrian Skowronek

2004

SP Urszulin

5.27.0

25

7. Karol Osek

2004

SP Leszkowice

5.52.0

24

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2002

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Julka Mitura

2002

G Kock

4.33

35

2. Marta Załęcka

2002

G. Kock

4.42

32

3. Kamila Kur

2002

G. Ostrówek

5.11

29

4. Wiktoria Aftyka

2002

G. Urszulin

6.49

27

Bieg Chłopców (1500 m) Rocznik: 2002

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Cezary Pożarowszczyk

2002

G. Kock

6.49

35

2. Maciej Skowronek

2002

G. Lublin AZS UMCS

7.02

32

3. Bartosz Zieliński

2002

G. NR.2 Lubartów

dyskwalifikacja

4. Rola Norbert

2002

G. Ostrówek

dyskwalifikacja

5. Krzysztof Stefański

2002

G. Firlej

dyskwalifikacja

Bieg Dziewcząt (1500 m) Rocznik: 2000/2001

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Katarzyna Kocot

2001

Urszulin

5.50

35

2. Martyna Och

2001

G. Kock

5.54

32

3. Maja Och

2001

G. Kock

5.57

29

4. Ewelina Mitrus

2001

G. Łucka Nefryt Lubartów

6.03

27

5. Sara Czelej

2001

G. 10 Lublin AZS UMCS

6.34

26

6. Martyna Woch

2001

G. Urszulin

7.05

25

7. Agata Kasperska

2001

G. Urszulin

7.25

24

8. Karolina Korzeniowska

2000

G. Urszulin

7.36

23

9. Klaudia Majewska

2000

G. Urszulin

8.01

22

10. Dominika Adamczyk

2001

G. Urszulin

8.29

21

Bieg Chłopców (1500 m) Rocznik: 2000/2001

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Szymon Gustaw

2000

G. 7 Lublin AZS UMCS

5.06

35

2. Karol Kluziok

2000

SOS W Puławy

5.10

32

3. Piotr Barwiński

2001

G. Łucka Nefryt Lubartów

5.12

29

4. Daniel Zabielski

2001

G. Ostrówek

5.14

27

5. Mateusz Czeladka

2000

G. Ostrówek

5.30

26

6. Jakub Drewienkowski

2001

G. Urszulin

6.12

25

7. Adrian Antoniak

2001

G. Kock

8.22

24

8. Michał Stefaniak

2001

G. Kock

8.24

23

Bieg Dziewcząt (1500 m) Rocznik: 1999 i st.

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Magdalena Sekuła

1997

LO 1 Świdnik

6.06

35

2. Angelika Kiełczykowska

1999

ZS 2 Lubartów

6.18

32

3. Weronika Dziadych

1999

LO 1 Lublin

6.28

29

4. Olga Jóźwiak

1999

LO 1 Lublin

6.34

27

Bieg Chłopców (2000m) Rocznik: 1999 i st.

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Czas

Punkty w GP

1. Mateusz Żółtowski

1998

LO 5 Lublin /AZS UMCS

6.46

35

2. Andrzej Czeladka

1999

RCEZ Lubartów

6.53

32

3. Krzysztof Czeladka

1999

RCEZ Lubartów

7.22

29

4. Karol Sieńczyk

1997

SOSW Puławy

8.01

27

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.