Home > Aktualności > XXII Przełajowy Bieg Pierwiosnka 23 kwietnia 2017 roku – Leszkowice Wyniki biegów

XXII Przełajowy Bieg Pierwiosnka 23 kwietnia 2017 roku – Leszkowice Wyniki biegów

XXII Przełajowy Bieg Pierwiosnka

23 kwietnia 2017 roku – Leszkowice

Wyniki biegów

W trudnych warunkach pogodowych (śnieżyca w czasie biegu głównego)
na starcie 14 biegów w różnych kategoriach wiekowych stanęło ogółem 138 zawodników.
Wszyscy ukończyli bieg.

Bieg główny mężczyzn – 5000 m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Nr startowy

Czas

1. Jarosław Bimkiewicz 1993 AZS UMCS Lublin 32 16:45
2. Rafał Buczak 1992 AGROS Zamość 206 16:58
3. Robert Świecak 1980 WILGA Garwolin 35 17:01
4. Paweł Wysocki 1989 Lubelski Biegacz 24 17:05
5. Dawid Kwiatkowski 1993 AZS UMCS Lublin 4 17:34
6. Krzysztof Misiurek 1988 Kurów 25 18:04
7. Piotr Zięba 1987 PL TEAM/Lubelski Biegacz 39 18:49
8. Marek Mazurek 1969 WILGA Miastków 3 19:47
9. Marek Podlipny 1974 LW BOGDANKA 14 19:56
10. Grzegorz Pawlak 1986 LW Bogdanka 45 20:23
11. Zbigniew Stelmach 1960 LW Bogdanka 6 20:43
12. Przemysław Szymula 1997 WS Oficerska Dęblin 51 20:50
13. Marcin Oniszczuk 1977 Kozłówka 99 21:37
14. Andrzej Marzęta 1965 Lubartów Biega 102 22:05
15. Tomasz Chwedyna 1973 LKS Milanów 50 22:28
16. Wojciech Machaj 1979 BIEGAMY RAZEM 48 23:09
17. Roman Prażmo 1956 Samoklęski 10 25:17
18. Józef Kaniewski 1957 Lubartów 33 25:55
19. Stanisław Wrocławski 1957 LW Bogdanka 20 25:58
20. Marian Surowiec 1950 LKS Milanów 55 27:30
21. Piotr Maciągiewicz 1979 Górka Kocka 54 28:21
22. Paweł Powałka 1994 Baczków 21 29:40

Bieg główny kobiet – 2500 m

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Nr startowy

Czas

1. Danuta Woszczek 1978 OLIMP Kozienice 7 10:34
2. Karolina Korzeniowska 1991 AZS UMCS Lublin 47 11:17
3. Kornelia Machnikowska 1993 Rafał Buczak Team 204 12:05
4. Monika Bielińska 1985 Leszkowice Biegają 8 12:20
5. Magdalena Pałka 1980 Pozytywnie Aktywni – Urszulin 1 12:23
6. Aneta Mitura – Bakalarczyk 1980   19 13:05
7. Danuta Wilczyńska 1963 Ćmiłów 56 15:50

Biegi dzieci i młodzieży

Bieg Bobasa – rocznik 2011 i młodsi

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty GP

1. Dawid Supryn 2011 Leszkowice  
2. Amelia Wac 2011 Leszkowice  
3. Ksawery Fidut 2011 11 KS Orlik  
4. Michał Zagulski 2011 Łukówiec  
5. Patryk Nogal 2011 Leszkowice  
6. Lena Maliszewska 2011 Leszkowice  
7. Sandra Maciągiewicz 2011 SP Górka Lubartowska  
8. Tymoteusz Sulej 2012 Leszkowice  
9. Marcel Ligęza 2012 Leszkowice  
10. Lilianna Nogal 2011 Leszkowice  
11. Jan Pawełczak 2012 Leszkowice  
12. Cezary Różyk 2015    
13. Maja Florek 2012 Leszkowice  
14. Nikola Jeżowska 2013    
15. Nikola Pawluczuk 2013 Wola Skromowska  
16. Natan Fidut 2014 KS Orlik  
17. Maciej Różyk 2012    

Bieg Zerowiaka – rocznik 2010

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

1. Agata Krawiec 2010 Leszkowice  
2. Marcelina Włodek 2010 Leszkowice  
3. Paulina Ostęp 2010 Leszkowice  

Bieg Dziewcząt (700 m) Rocznik: 2006 i młodsze

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Kinga Florek 2006 SP Firlej  
2. Strzelczyk Aleksandra 2006 SP Głowaczów  
3. Wiktoria Sobkiewicz 2007 SP Głowaczów  
4. Amelia Sobkiewicz 2007 SP Głowaczów  
5. Roksana Cieniuch 2006 SP Leszkowice  
6. Roksana Lato 2006 SP Brzeziny  
7. Monika Bocian 2007 SP Ostrówek  
8. Nikita Zajączkowska 2006 Urszulin  
9. Justyna Zacharska 2006 Urszulin  
10. Lena Malesa 2007 SP Leszkowice  
11. Karolina Litwińska 2008 SP Dębica  

Bieg Chłopców (700 m) Rocznik: 2006 i młodsi

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Jakub Panasiuk 2006 Urszulin  
2. Kacper Cieniuch 2006 Leszkowice  
3. Bartłomiej Bedłuszak 2006 Urszulin  
4. Ostap Zajączkowski 2006 Urszulin  
5. Dawid Maślak 2007 Kajda Athletics Team  
6. Dawid Jeżewski 2006 Kajda Athletics Team  
7. Jakub Koziej 2006 Urszulin  
8. Igor Zagólski 2006 Firlej  
9. Franciszek Pałka 2006 Urszulin  
10. Krystian Skowronek 2006 Urszulin  
11. Michał Pawluczuk 2009 SP Dębica  
12. Krzysztof Litwiński 2009 SP Dębica  

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2004/2005

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Patrycja Głodek 2004 Kajda Athletics Team  
2. Aleksandra Sot 2004 UKS OLIMP  
3. Magda Kisiel 2004 SP Annobór  
4. Weronika Pszczoła 2004 SP Brzeziny /Nefryt  
5. Michalina Grudzińska 2005 SP Ostrówek  
6. Nikola Maślak 2005 Kajda Athletics Team  
7. Ola Sobstyn 2004 SP Annobór  
8. Hanna Bernaciak 2004 PSP Głowaczów  
9. Kornelia Sobkiewicz 2005 PSP Głowaczów  
10. Monika Kisiel 2005 SP Annobór  
11. Kinga Supryn 2005 SP Leszkowice  
12. Martyna Zabielska 2004 SP Leszkowice  
13. Amelia Naróg 2004 SP Kock  
14. Maria Bujek 2004 AZS UMCS Lublin  
15. Paulina Florek 2005 Leszkowice/OSW w Firleju  
16. Kinga Maciągiewicz 2004 SP Kock  
17. Wiktoria Kopciuch 2005 SP Kock  
18. Oliwia Całka 2004 SP Kock  

Bieg chłopców (1000 m) Rocznik: 2004/2005

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Miłosz Sitkiewicz 2005 Kajda Athleics Team  
2. Marcel Seremak 2005 SP Kozienice /OLIMP  
3. Szymon Czekała 2004 Urszulin  
4. Miłosz Dajek 2005 SP Kock  
5. Patryk Pucek 2005 UKS OLIMP  
6. Jakub Nowakowski 2004 AZS UMCS Lublin  
7. Michał Brzozowiec 2005 Urszulin  
8. Adrian Skowronek 2004 Urszulin  
9. Sebastian Cieniuch 2004 SP Leszkowice  

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2003

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Wiktoria Zagólska 2003 Firlej/NEFRYT  
2. Oliwia Zielińska 2003 Lubartów-Gimnazjum/NEFRYT  
3. Zuzanna Janczara 2003 GM Ostrówek  
4. Wiktoria Partyka 2003 GM Kock  
5. Weronika Pałka 2003 Urszulin  
6. Martyna Kołodziejczyk 2003 GM Kock  

Bieg Chłopców (1000m) Rocznik: 2003

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Jakub Strzelczyk 2003 PSP Głowaczów  
2. Dominik Supryn 2003 GM Ostrówek  
3. Dawid Bujek 2003 GM Kock  
4. Marek Gruchoła 2003 GM Kock  

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2001/2002

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Katarzyna Kocot 2001 Urszulin  
2. Martyna Och 2001 G. Kock  
3. Maja Och 2001 G.Kock  
4. Monika Paśnik 2001 AZS UMCS Lublin  
5. Martyna Woch 2001 Urszulin  
6. Amelia Gruchoła 2002 G.Kock  
7. Patrycja Kowalczyk 2001 G.Kock  
8. Dominika Adamczyk 2001 Urszulin  

Bieg chłopców (1000 m) Rocznik: 2001/2002

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Piotr Barwiński 2001 NEFRYT Lubartów  
2. Damian Grzyb 2002 Kajda Athletics Team  
3. Krzysztof Stefański 2002 GM Firlej  
4. Mateusz Kiliszek 2002 Kajda Athletics Team  
5. Jakub Szubartowski 2001 AZS UMCS Lublin  
6. Paweł Kowalczyk 2001 G Kock  
7. Jakub Drewienkowski 2001 G Urszylin  
8. Bartosz Zieliński 2002 GM nr 2 Lubartów/NEFRYT  
9. Bartek Lipski 2001 GM Kock  
10. Kacper Pożarowszczyk 2002 GM Kock  

Bieg dziewcząt (1000m) Rocznik: 2000 i starsze

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Paulina Bujek 1999 AZS UMCS Lublin  
2. Karolina Bondel 2000 ZSZ 1 Dęblin  

Bieg chłopców (2000m) Rocznik: 2000 i starsi

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Szymon Gustaw 2000 AZS UMCS Lublin  
2. Szymon Pietrzak 2000 AZS UMCS Lublin  
3. Andrzej Czeladka 1999 RCEZ Lubartów  
4. Krzysztof Czeladka 1999 RCEZ Lubartów  
5. Mateusz Czeladka 2000 RCEZ Lubartów  
6. Marcin Florecki 1998 ZSZ 1 Dęblin  
7. Kacper Wójcik 2000 AZS UMCS Lublin  
8. Eryk Joński 1997 ZSZ 1 Dęblin  
9. Kacper Micek 1999 ZSZ 1 Dęblin  

Kategorie wiekowe mężczyzn

16 – 29 lat

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Przemysław Szymula 1997 Dęblin Wyższa Szkoła Oficerska  
2. Paweł Powałka 1994 Baczków  

30 – 39 lat

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Piotr Zięba 1987 Lubelski Biegacz PL. Team  
2. Grzegorz Pawlak 1986 LW Bogdanka  
3. Wojciech Machaj 1979 Biegamy Razem  

40 – 49 lat

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Marek Mazurek 1969 Wilga Miastków  
2. Marek Podlipny 1974 LW Bogdanka  
3. Marcin Oniszczuk 1977 Kozłówka  

50 – 59 lat

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Zbigniew Stelmach 1960 LW Bogdanka  
2. Andrzej Marzęta 1965 Lubartów Biega  

60 lat i starsi

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

 
1. Roman Prażmo 1956 Samoklęski  
2. Józef Kaniewski 1957 Lubartów  
3. Stanisław Wrocławski 1957 LW Bogdanka Chodel  

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.