Home > Aktualności > XXIII Przełajowy Bieg Pierwiosnka Leszkowice 8 kwietnia 2018 roku Wyniki biegów

XXIII Przełajowy Bieg Pierwiosnka Leszkowice 8 kwietnia 2018 roku Wyniki biegów

XXIII Przełajowy Bieg Pierwiosnka

Leszkowice

8 kwietnia 2018 roku

Wyniki biegów

Bieg główny mężczyzn (5000 m)

Lp. Imię i nazwisko Rocznik \kat.

wiekowa

Klub

Nr startowy Czas

punkty

1. Artur Kern 1980 Unia Hrubieszów 50 16.34

35

2. Mirosław Ożóg 1969 Chełm 131 18.09

32

3. Rafał Buczak 1992 Agros Zamość 39 18.20

29

4. Kazimierz Kamola 1960 Puławy 271 19.14

27

5. Marek Mazurekna 1967 Wiązowna 21 19.33

26

6. Marek Podlipny 1974 LW Bogdanka 48 19.55

25

7. Tomasz Jarmuszyński 1964 Chałm 41 21.13

24

8. Stanisław Kostowski 1977 Chełm 758 22.27

23

9. Eugeniusz Jankowski 1954 Puławy 37 22.42

21

10. Leszek Kot 1951 LW Bogdanka 28 23.31

20

11. Mariusz Przybysz 1976 Lubartów 19 23.35

19

12. Tomasz Chwedyna 1973 Milanów 6 23.50

18

13. Józef Kaniewski 1957 Lubartów 83 24.04

17

14. Roman Prażmo 1956 Samoklęski 1619 24.55

16

15. Wiesław Kochalski 1952 Lubartów 47 25.00

15

16. Grzegorz Niewięgłowski 1962 Lubartów 56 25.45

14

17. Grzegorz Madejski 1965 Przypisówka 7 26.32

13

Bieg główny kobiet (2500 m

Lp. Imię i nazwisko Rocznik \kat. wiekowa

Klub

Nr startowy Czas

punkty

1. Danuta Woszczek 1978 UKS Olimp Kozienice 128 9.56

35

2. Maja Och 2001 MKS Pogoń Siedlce 51 10.30

32

3. Martyna Och 2001 MKS Pogoń Siedlce 45 10.35

29

4. Maria Adamowicz 1980 Chałm 85 10.45

27

5. Kornelia Machnikowska 1993 Lubartów 35 11.30

26

6. Aneta Mitura-Bakalarczyk 1980 Lubartów 1 13.19

25

7. Ewa Kulik 1976 Kozienice 31 14.20

24

8. Fianna Gruchoła 1981 Kock 99 17.39

23

Bieg : Bobasa

 

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub/miejscowość

1. Klara Dalentka 2012 Lubartów
2. Marcel Grądek 2012 Lubartów
3. Tymoteusz Sulej 2012 Leszkowice
4. Jan Pawełczak 2012 Leszkowice
5. Maja Florek 2012 Leszkowice
6. Marcel Przybysz 2013 Lubartów
7. Amelia Osek 2013 Leszkowice
8. Ignacy Łukasiewicz 2014 Leszkowice
9. Miłosz Kuropiewski 2013 Leszkowice
10. Nikola Jeżowska 2013 Leszkowice
11. Filip Jeżowski 2014 Leszkowice
12. Błażej Kuropiewski 2014 Leszkowice
13. Magdalena Wierzbicka 2015 Leszkowice
14. Michał Cieniuch 2015 Leszkowice
15. Filip Skwara 2015
16. Emilia Nogal 2016 Leszkowice

 

Bieg Zerowiaka dystans 200m Rocznik: 2011

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/miejscowość
1. Dawid Supryn 2011 Leszkowice
2. Nikola Rybak 2011 Leszkowice
3. Michał Zagólski 2011 Firlej
4. Amelia Wac 2011 Leszkowice
5. Adrian Osek 2011 Leszkowice
6. Lena Maliszewska 2011 Leszkowice
7. Lilianna Nogal 2011 Leszkowice
8. Oliwia Gdula 2011 Ostrówek

 

Bieg Dziewcząt (700 m) Rocznik: 2007 i mł

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik

Klub/szkoła

Punkty

1. Wiktoria Sobkiewicz 2007 PSP Głowaczów

35

2. Amelia Dorosz 2007 SP Urszulin

32

3. Nikita Zajączkowska 2007 SP Urszulin

29

4. Amelia Sobkiewicz 2007 Głowaczów

27

5. Martyna Szwaj 2007 Urszulin

26

6. Roksana Cieniuch 2007 Leszkowice

25

7. Martyna Urban 2007 Urszulin

24

8. Alicja Andrzejkiewicz 2007 Kock

23

9. Wktoria Witek 2007 Urszulin

22

10. Amelia Świątkowska 2007 Głowaczów

21

11. Gloria Dalentka 2007 SP nr 4 Lubartów

20

12. Lena Malesa 2009 SP Leszkowice

19

13. Zuzanna Zgierska 2009 SP Leszkowice

18

14. Lidia Woszczek 2008 UKS Olimp Kozienice

17

15. Marcelina Włodek 2010 Leszkowice

16

16. Paulina Ostęp 2010 Ostrówek

15

 

Bieg Chłopców (700 m) Rocznik: 2007 i mł

 

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Klub/szkoła

Punkty

1. Sebastian Dołęgowski 2008 Urszulin

35

2. Dominik Mrozik 2008 Głowaczów

32

3. Jacek Gruchoła 2007 AZS UMCS/Kock

29

4. Dawid Gołoś 2008 Urszulin

27

5. Stefan Mendel 2008 Urszulin

26

6. Dawid Kubicki 2008 Rejowiec Fabryczny

25

7. Jakub Środek 2007 Urszulin

24

8. Jakub Skowronek 2007 Urszulin

23

9. Artur Sikorski 2008 Rejowiec Fabryczny

22

10. Marcel Skwara 2008 Kock

21

11. Cezary Rybak 2009 Leszkowice

20

12. Kacper Gdula 2009 Ostrówek

19

13. Błażej Osek 2007 Leszkowice

18

14. Krystian Gomoła 2008 Kock

17

15. Robert Cybul 2008 Kock

16

16. Sebastian Supryn 2008 Leskowice

15

17. Karol Sapieja 2008 Leszkowice

14

 

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2006/2005

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik

Klub/szkoła

Punkty

1. Aleksandra Strzelczyk 2006 Głowaczów

35

2. Julia Sot 2005 Kozienice

32

3. Monika Kisiel 2005 Annobór

29

4. Kinga Florek 2006 Niedźwiada

27

5. Aleksandra Dzięcioł 2005 Leszkowice

26

6. Michalina Grudzińska 2005 Ostrówek

25

7. Kornelia Sobkiewicz 2005 Głowaczów

24

8. Elżbieta Urban 2005 Urszulin

23

9. Paulina Florek 2005 Firlej

22

10. Julia Badurowicz 2005 Kock

21

 

Bieg chłopców (1000 m) Rocznik: 2006/2005

 

Lp Imię i nazwisko Rocznik

Klub

punkty

1. Marcel Seremak 2005 Kozienice

35

2. Hubert Krzyżanowski 2005 Rejowiec Fabryczny

32

3. Bartosz Basaj 2005 Kozienice

29

4. Jakub Panasiuk 2006 Urszulin

27

5. Kacper Cieniuch 2006 Leszkowice

26

6. Cezary Gawryluk 2005 Leskowice

25

7. Jedrek Kolasa 2005 Urszulin

24

8. Bartłomiej Bedłuszak 2006 Urszulin

23

9. Nikodem Łukasiewicz 2005 Leszkowice

22

10. Jakub Duński 2006 SP nr 21 Lublin

21

11. Igor Zagólski 2006 Firlej

20

12. Kacper Aftyka 2006 Urszulin

19

13. Bartosz Dobosz 2005 Kock

18

14. Jakub Kozak 2005 Leszkowice

17

 

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2004

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik

Klub/szkoła

punkty

1. Aleksandra Sot 2004 Kozienice

35

2. Weronika Pszczoła 2004 Brzeziny

32

3. Magdalena Kisiel 2004 Annobór

29

4. Aleksandra Sobstyn 2004 Annobór

27

5. Martyna Zabielska 2004 Leszkowice

26

6. Zuzanna Polak 2004 Leszkowice

25

7. Oliwia Całka 2004 Kock

24

8. Martyna Wójtowicz 2004 Ostrówek

23

9. Kinga Maciagiewicz 2004 Kock

22

10. Amelia Badorowicz 2004 Kock

21

 

Bieg Chłopców (1000m) Rocznik: 2004

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik

Klub

Punkty

1. Bartłomiej Sapieja 2004 Leszkowice

35

2. Grzegorz Buczek 2004 Kock

32

3. Sebastian Olejnik 2004 Kock

29

4. Sebastian Cieniuch 2004 Leszkowice

27

 

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2003/2002

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik

Klub/szkoła

Punkty

1. Wiktoria Zagólska 2003 Firlej

35

2. Julia Mitura 2002 Kock

32

3. Oliwia Zielińska 2003 GS Lubartów

29

4. Izabella Kulesza 2003 Kozienice

27

5. Wiktoria Partyka 2003 Kock

26

6. Amelia Gruchoła 2002 Kock

25

7. Martyna Kołodziejczyk 2003 Kock

24

8. Alicja Kiesewetter 2002 Kock

23

 

Bieg chłopców (1000 m) Rocznik: 2003/2002

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/Szkoła punkty
1. Jakub Strzelczyk 2003

Głowaczów

35

2. Jakub Skubisz 2002

Wola Sernicka

32

3. Marek Gruchoła 2003

AZS UMCS/G Kock

29

4. Krzysztof Stefański 2002

Firlej

28

5. Bartosz Zieliński 2002

SP 3 Lubartów

27

6. Patryk Pożarowszczyk 2003

Kock

26

7. Kacper Pozarowszczyk 2002

Kock

25

8. Jakub Kowalczyk 2003

Kock

24

 

Bieg dziewcząt (1000m) Rocznik: 2001 i starsze

 

Lp. Imię i nazwisko Rocznik

Klub/szkoła

Punkty

1. Katarzyna Kocot 2001 5 LO Lublin

35

2. Monika Dec 2001 MKL Nefryt Lubartów

32

 

Bieg chłopców (2000m) Rocznik: 2001 i starsi

 

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty

1. Piotr Barwiński 2001 Nefryt Lubartów

35

2. Jakub Włodek 1999 ZSZ Lubartów

32

3. Marcin Florecki 1998 ZSZ nr 1 Dęblin

29

4. Maciej Walasek 2001 ZSZ nr 1 Dęblin

27

5. Mateusz Czerski 1999 ZSZ nr 1 Dęblin

26

6. Szymon Pasturczak 2001 ZSZ nr 1 Dęblin

25

 

Kategorie wiekowe meżczyzn

40-49 lat

 

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty

1. Stanisław Kostkowski 1977 Chełm

35

2. Mariusz Przybysz 1976 Lubartów

32

3. Tomasz Chwedyna 1973 Milanów

29

 

50-59 lat

 

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty

1. Tomasz Jarmuszyński 1964 Chełm

35

2. Grzegorz Niewęgłowski 1962 Lubartów

32

3. Grzegorz Madejski 1965 Przypisówka

29

 

60 lat i starsi

 

Lp. Imię i nazwisko

Rocznik

Klub

Punkty

1. Eugeniusz Jankowski 1954 Puławy

35

2. Leszek Kot 1951 LW Bogdanka

32

3. Józef Kaniewski 1957 Lubartów

29

4. Roman Prażmo 1956 Samoklęski

27

5. Wiesław Kochalski 1952 Lubartów

26

 

W zawodach wzięły udział 144 osoby.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.