Home > Aktualności > XXIV Przełajowy Bieg Pierwiosnka Leszkowice 28 kwietnia 2019 roku Wyniki biegów

XXIV Przełajowy Bieg Pierwiosnka Leszkowice 28 kwietnia 2019 roku Wyniki biegów

Bieg główny mężczyzn (5000 m)

Lp. Imię i nazwisko Rocznik \kat. wiekowa Klub Nr startowy Czas
1. Robert Świecak 1980 Wilga Garwolin 39 17.16
2. Stanisław Marzec 1962 Agro-Natura Nałęczów 1 18.17
3. Marek Podlipny 1974 LW Bogdanka 31 19.35
4. Marek Mazurek 1967 Wilga Miastków 99 21.08
5. Waldemar Brodacki 1955 Chemik Noxy Puławy 51 21.22
6. Piotr Mamej 1964 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 45 22.03
7. Stanisław Kostowski 1977 Chełm 33 23.58
8. Roman Prażmo 1956 Samoklęski 28 24.32
9. Adam Zbiciak 1966 Lubartów 35 24.39
10. Kazimierz Kocyła 1962 Leszkowice 56 31.45

Bieg główny kobiet (2500 m

Lp. Imię i nazwisko Rocznik \kat. wiekowa Klub Nr startowy Czas
1. Monika Bielińska 1985 Leszkowice 21 13.03
2. Weronika Włoch 1993 Leszkowice 7 13.10
3. Zuzanna Wierzbicka 1994 Leszkowice 17 14.33
4. Julia Borys 1999 Leszkowice 5 15.23

Bieg : Bobasa

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/miejscowość
1. Wiktor Krupa 2013
2. Nikola Jeżowska 2013
3. Filip Jeżowski 2014
4. Gabriel Budzyński 2014 Leszkowice
5. Amelia Osek 2013 Leszkowice
6. Miłosz Krupa 2015
7. Helena Wierzbicka 2014 Lublin
8. Filip Skwara 2015 Kock
9. Klaudia Anyszek 2015 Poizdów
10. Magdalena Wierzbicka 2015 Leszkowice

Bieg Zerowiaka dystans 200m Rocznik: 2011

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/miejscowość
1. Klara Dalentka 2012 SP nr 4 Lubartów
2. Dominik Anyszek 2012 SP Poizdów
3. Małgorzata Noga 2012 SP Leszkowice
4. Patrycja Wierzbicka 2012 SP Leszkowice
5. Maciej Kosior 2012 SP Ostrówek
6. Marcel Rozwałka 2012 SP Leszkowice
7. Maja Florek 2012 SP Leszkowice

Bieg Dziewcząt (600 m) Rocznik: 2008 i mł

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/szkoła
1. Wiktoria Miłoszewicz 2009 SP nr 40 Lublin
2. Wioleta Szpyra 2008 SP Kock
3. Marcelina Włodek 2010 SP Leszkowice
4. Gabriela Niedziela 2008 SP Kock
5. Zuzanna Zgierska 2009 SP Leszkowice
6. Lilianna Nogal 2011 SP Leszkowice
7. Lena Malesa 2009 SP Leszkowice
8. Joanna Nakonieczna 2008 SP Kock
9. Milena Kosior 2010 SP Ostrówek
10. Paulina Ostęp 2010 SP Ostrówek

Bieg Chłopców (600 m) Rocznik: 2008 i mł

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/szkoła
1. Marcin Cąkała 2008 SP Poizdów
2. Dawid Gołoś 2008 SP Urszulin
3. Igor Latek 2009 SP Kock
4. Jakub Jasiński 2008 SP Kock
5. Mateusz Kowalski 2008 SP Kock
6. Dawid Supryn 2011 SP Leszkowice
7. Mateusz Kozak 2009 SP Leszkowice
8. Oliwier Pęksa 2009 SP Leszkowice
9. Alan Rozwałka 2011 SP Leszkowice
10. Marcel Skwara 2008 SP Kock
11. Patryk Nogal 2011 SP Leszkowice
16. Sebastian Supryn 2008 Leskowice
17. Karol Sapieja 2008 Leszkowice

Bieg Dziewcząt (800 m) Rocznik: 2006/2007

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/szkoła
1. Natalia Klębowska 2007 SP Kock
2. Aleksandra Sabat 2006 SP Ostrówek
3. Wioletta Kiełczykowska 2006 SP Leszkowice
4. Roksana Cieniuch 2007 SP Leszkowice
5. Gloria Dalentka 2007 SP nr 4 Lubartów

Bieg chłopców (800 m) Rocznik: 2006/2007

Lp Imię i nazwisko Rocznik Klub
1. Kacper Cieniuch 2006 SP Leszkowice
2. Jacek Gruchoła 2007 SP Kock
3. Rafał Wójtowicz 2006 SP Leszkowice

Bieg Dziewcząt (800 m) Rocznik: 2004/2005

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/szkoła
1. Michalina Grudzińska 2005 SP Ostrówek
2. Aleksandra Dzięcioł 2005 SP Leszkowice
3. Martyna Zabielska 2004 SP Leszkowice
4. Paulina Florek 2005 Firlej

Bieg Chłopców (1000m) Rocznik: 2004/2005

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub
1. Bartłomiej Sapieja 2004 SP Leszkowice
2. Nikodem Łukasiewicz 2005 SP Leszkowice
3. Sebastian Cieniuch 2004 SP Leszkowice
4. Jakub Kozak 2005 SP Leszkowice

Bieg Dziewcząt (1000 m) Rocznik: 2003

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/szkoła
1. —————————–

Bieg chłopców (1000 m) Rocznik: 2003

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/Szkoła
1. Jakub Praczyk 2003 Gimnazjum Ostrówek
2. Jakub Ligęza 2003 Gimnazjum Ostrówek

Bieg dziewcząt (1000m) Rocznik: 2002 i starsze

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub/szkoła
1. ——————————

Bieg chłopców (2000m) Rocznik: 2002 i starsi

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub
1. Szymon Pasturczak 2001 ZSZ nr 1 Dęblin

Kategorie wiekowe meżczyzn

40-49 lat

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub
1. Stanisław Kostkowski 1977 Chełm

50-59 lat

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub
1. Adam Zbiciak 1966 Lubartów
2. Kazimierz Kocyła 1962 Leszkowice

60 lat i starsi

Lp. Imię i nazwisko Rocznik Klub
1. Roman Prażmo 1956 Samoklęski

W zawodach wzięło udział 71 osób.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.