Home > Aktualności > Wyniki Wyborów do Europarlamentu – komisja obwodowa w Leszkowicach!

Wyniki Wyborów do Europarlamentu – komisja obwodowa w Leszkowicach!

Protokół komisji obwodowej

Siedziba
Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301, Leszkowice 12A, 21-102 Ostrówek
Numer
6
Okręg wyborczy
Nr 8 [Lublin]
Kod TERYT
060811
Województwo
lubelskie
Powiat
lubartowski
Gmina
gm. Ostrówek

Rozliczenie kart do głosowania

1. Komisja otrzymała kart do głosowania 523
2. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 693
2a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 693
2b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 274
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”) 249
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 249
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa) 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 1
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
9. Liczba kart wyjętych z urny 249
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 249
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 6
12a. w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list 4
12b. w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 2
12c. w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona 0
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) 243

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TUMANOWICZ Witold Sławomir 9
2 PEJO Bartłomiej Artur 5
3 OSADCZY Włodzimierz 0
4 WIŚLIŃSKA Natalia Anna 0
5 CHOJNACKA Magdalena 1
6 TYLUS Małgorzata Aneta 0
7 MARCINIUK Agnieszka Monika 2
8 MEKLER Rafał 0
9 JANULEWICZ Paweł Rafał 0
10 KASPRZAK Krzysztof Grzegorz 0
  Razem 17

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BUJAK Zbigniew 2
2 PAWŁOWSKA Monika Jolanta 0
3 KITLIŃSKI Tomasz 0
4 IWUŁA Barbara Małgorzata 0
5 PIETRASIEWICZ Szymon Eliasz 1
6 BRYZEK Paulina Anna 1
7 WIŚNIEWSKI Krzysztof Łukasz 0
8 JASEK-KOSOBUCKA Justyna 0
9 GRZEGORCZYK Paweł Marian 0
10 WALASEK Marcin 0
  Razem 4

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 HETMAN Krzysztof Andrzej 35
2 MUCHA Joanna 6
3 HAIDAR Riad 0
4 MAZUR Artur 1
5 LISOWSKA Bożena Grażyna 0
6 KARPIŃSKI Włodzimierz Witold 0
7 ŻMIJAN Stanisław 0
8 ĆWIK Sławomir 0
9 SZMIDT Anna 1
10 WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja 0
  Razem 43

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KRUK Elżbieta Małgorzata 99
2 MAZUREK Beata 55
3 SOLIS Tomasz Piotr 6
4 BARSZCZEWSKA Barbara Aldona 3
5 SZULOWSKI Krzysztof 1
6 ZAWIŚLAK Sławomir 0
7 STANISŁAWEK Andrzej Józef 2
8 REWERA Witold 1
9 SZAŁACHWIEJ Ewa 3
10 DUSZEK Marcin Kamil 3
  Razem 173

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 DŁUGOSZ Magdalena Anna 1
2 ROCZON Mateusz Maciej 0
3 ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta 0
4 KACZYŃSKI Gabriel Jan 0
5 REBEJKO Jolanta 0
6 LEWANDOWSKI Marian 0
7 TABOR Magdalena Aleksandra 0
8 WARZOCHA Tomasz Piotr 0
9 ZELENT Magdalena 0
10 FURMANIAK Szymon 0
  Razem 1

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SACHAJKO Jarosław 2
2 GOGÓŁKA Robert Mirosław 0
3 BERECKA Barbara 0
4 KUNC Joanna 3
5 MARKIEWICZ Jarosław Szczepan 0
6 WSZELAKA Małgorzata Anna 0
7 WIELICZKO Mariusz 0
8 KOZIOŁ Zdzisława Konstancja 0
9 ORDECKI Piotr 0
10 WILBIK Marek 0
  Razem 5

Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WOCH Marek Marian 0
2 FUTERA Joanna Monika 0
3 MAZUR Agnieszka Monika 0
4 SOWA Justyna 0
5 SZWAJEWSKA Małgorzata Anna 0
6 ZIĘTEK Maria 0
7 PIETROSIŃSKI Marcin Jakub 0
8 IWANIAK Paweł 0
9 ZIELIŃSKI Piotr 0
10 POPIELEC Przemysław 0
  Razem 0

Nr listy 8 – KOMITET WYBORCZY RUCH PRAWDZIWA EUROPA – EUROPA CHRISTI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
2 GRĄDZIEL ZAWADA Elżbieta 0
3 MERKUN Sławomir Grzegorz 0
4 DUDZIŃSKA Jolanta Grażyna 0
5 KUBALA Paweł 0
  Razem 0

Źródło: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/461920

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.