Home > Aktualności > Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Protokół komisji obwodowej w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301, Leszkowice 12A, 21-102 Ostrówek

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Protokół komisji obwodowej w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301, Leszkowice 12A, 21-102 Ostrówek

Protokół komisji obwodowej

Siedziba
Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301, Leszkowice 12A, 21-102 Ostrówek
Numer komisji
6
Okręg wyborczy
Nr 6 [Lublin]
Kod TERYT
060811
Województwo
lubelskie
Powiat
lubartowski
Gmina
gm. Ostrówek

Rozliczenie kart do głosowania

1. Komisja otrzymała kart do głosowania 633
2. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 689
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 277
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”) 356
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa) 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 7
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
9. Liczba kart wyjętych z urny 356
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 356
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 5
12a. w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list 3
12b. w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 2
12c. w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona 0
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) 351

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŁOPATA Jan Zbigniew 8
2 KOS Marek 5
3 SMOLARZ Henryk Józef 12
4 KAPUSTA Grzegorz Krzysztof 1
5 KRZĘCIO Dariusz Maksymilian 0
6 RZETELSKI Piotr Sławomir 0
7 RODZIK Zenon Jerzy 1
8 SZYSZKO Grzegorz Stanisław 7
9 KOPEĆ Marek 1
10 KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław 0
11 NIEZGODA Marceli Mateusz 0
12 KUCHARCZYK Karolina 1
13 DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka 0
14 BEDNARSKI Jerzy Włodzimierz 0
15 GRZYWACZEWSKA Anna 0
16 SZMIDT Anna 0
17 FRANCZAK Eliza Agata 0
18 CHOCHOWSKI Krzysztof Kamil 0
19 STANIBUŁA Daniel 0
20 PIĄTEK Marlena 0
21 MISIASZEK Magdalena 1
22 KASPRZAK Renata Jolanta 0
23 DRĄŻYK-ŚWITAJ Urszula Monika 0
24 BUJAK Małgorzata 0
25 WDOWIAK Magdalena Maria 0
26 WILK Jacek Andrzej 0
27 RUDNIK Henryk Jan 0
28 KOT Barbara 0
29 ODROBIŃSKA Aneta 0
30 SŁOWIK Daniel 0
  Razem 37

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 TUŁAJEW Sylwester Karol 40
2 CZARNEK Przemysław 65
3 MASŁOWSKA Gabriela 11
4 SOBOŃ Artur 11
5 SPRAWKA Lech Stanisław 2
6 SZULOWSKI Krzysztof 1
7 GŁUCHOWSKI Krzysztof 0
8 SKWAREK Sławomir 2
9 KAŁASKA Adam Krzysztof 2
10 BIELECKI Jerzy Feliks 1
11 BOGACKA Teresa 13
12 FILIPEK-SOBCZAK Magdalena 4
13 KOWALCZYK Leszek 8
14 CHOMA Kazimierz Bogusław 0
15 WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz 2
16 PITUCHA Tomasz Zbigniew 1
17 JUREK Arkadiusz 2
18 PATKOWSKI Piotr Andrzej 0
19 SZAŁAS Jolanta 1
20 PRUSZKOWSKI Andrzej Marek 1
21 ZYBAŁA Ewa 51
22 PODKAŃSKI Krzysztof Piotr 5
23 SZCZYPA Renata Maria 0
24 BARANOWSKA Dorota 1
25 SZAŁACHWIEJ Ewa 0
26 SKRZAT Dorota 3
27 UDRYCKA Magdalena Sylwia 0
28 ŚPIEWAK Radosław Marian 0
29 DUDA Ilona Ewelina 2
30 KANTHAK Jan Jakub 8
  Razem 237

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 CZERNIAK Jacek Andrzej 8
2 DŁUGOSZ Magdalena Anna 4
3 KITLIŃSKI Tomasz 0
4 MAZUREK Marek 0
5 ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta 1
6 KOŁODZIEJCZYK Marek Waldemar 2
7 LACHOWSKI Robert Michał 0
8 LENART Agnieszka Monika 0
9 SKIBA Paulina 0
10 MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina 0
11 MASZKOWSKI Władysław 0
12 REBEJKO Jolanta 0
13 WICHA Beata 0
14 BANAŚ Andrzej Wawrzyniec 0
15 STĘPNIAK Adrian 0
16 IWAN Jarosław Paweł 0
17 STOLARSKI Patryk 1
18 SŁOMKA Karolina 1
19 KOWALSKA Barbara 0
20 KACZYŃSKI Gabriel Jan 0
21 ŁABAREWICZ Anna Maria 0
22 ROJEK Grażyna Irena 0
23 FIGURA Dariusz Władysław 0
24 KUŁAGO Walenty 0
25 MIKITA-SKIBA Monika Barbara 0
26 NOWICKI Grzegorz Jerzy 0
27 KASZA Joanna Edyta 0
28 SKUBIS Emilia Dominika 0
29 FURMANIAK Szymon 0
30 GALLANT Jacek Marek 0
  Razem 17

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KULESZA Jakub 16
2 MEKLER Rafał 1
3 TOMASIAK Jacek Mikołaj 3
4 TYLUS Małgorzata Aneta 3
5 GRYZ Mateusz Stanisław 0
6 WACH Zbigniew Jakub 0
7 ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria 1
8 WYPYCH Michał 4
9 GAJDA Arkadiusz 0
10 KULICKI Rafał Janusz 0
11 ZDUŃCZYK Piotr Marcin 1
12 MAREK Piotr 0
13 MILEWSKI Ryszard Witold 0
14 WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz 0
15 WIECZOREK-KABAT Alicja 0
16 KUSIAK Paweł Robert 0
17 REJA Anna 0
18 SKWAREK Anna Zofia 0
19 KRAWCZYK Ewa Maria 0
20 SKARŻYŃSKI Marek Jakub 0
21 AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa 0
22 MAZEK Dorota Maria 0
23 ŁAGOWSKI Damian 0
24 DROZD Olga 1
25 KABASA Anna 0
26 FLIS Anna Joanna 2
27 KUPISZ Szczepan 3
28 PANASIUK Piotr Adam 0
  Razem 35

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 MUCHA Joanna 10
2 KRAWCZYK Michał Mateusz 2
3 WCISŁO Marta Anna 3
4 NAKONIECZNY Paweł Krzysztof 1
5 LISOWSKA Bożena Grażyna 0
6 BABISZ Krzysztof 0
7 KOMORSKI Krzysztof 0
8 BOJARSKI Krzysztof 1
9 ORGASIŃSKI Lucjan 0
10 WASILEWSKA Bożenna 0
11 BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek 0
12 JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław 0
13 GUZ Sylwia Stanisława 2
14 KUREK Paweł Tomasz 0
15 SZABAŁA Magdalena Anna 0
16 TRYBOŃ Maciej Stefan 0
17 DUNECKA Małgorzata Teresa 0
18 KALBARCZYK Adam Andrzej 0
19 BUCZEK Tomasz Lech 0
20 HOŁDA Joanna Sława 0
21 FATYGA Katarzyna 0
22 GŁADYSZ Krzysztof Andrzej 0
23 WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola 1
24 MIŁOSZ Michał Marcin 0
25 AUSZ Mariusz Grzegorz 0
26 PADO Anna Barbara 0
27 SZCZUCKI Piotr 0
28 RAK Marek 1
29 WIĘCEK Katarzyna Dorota 0
30 JURKOWSKI Zbigniew Wiktor 0
  Razem 21

Nr listy 8 – KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WOCH Marek Marian 0
2 BERECKA Barbara 0
3 MARKIEWICZ Jarosław Szczepan 0
4 KUSZYK Andrzej Robert 0
5 POGONOWSKI Arkadiusz 0
6 ZARYCHTA Jolanta Marta 0
7 DANG XUAN Adrian Hai 0
8 MAZUR Agnieszka Monika 0
9 MISIAK Arkadiusz Jacek 0
10 KRZYSZTOFIK Dariusz 0
11 ROLA Anna 0
12 STRADOMSKA Marlena Wanda 0
13 TCHOREK Paweł 0
14 SZWAJEWSKA Małgorzata Anna 2
15 DADEJ Karol Paweł 0
16 TARŁOWSKA Jolanta Barbara 0
17 PIETROSIŃSKI Marcin Jakub 0
18 SŁAPCZYŃSKI Tomasz Marcin 0
19 DOMAŃSKI Piotr 0
20 MYŚLIWIEC Magdalena 0
21 KAMOLA Mateusz Waldemar 1
22 KOKOT Katarzyna 0
23 ZIELIŃSKI Piotr Mariusz 1
24 BANACH Artur Lech 0
25 KĘPOWICZ Tomasz Wojciech 0
26 GRZEGORCZYK Renata 0
27 KIERZKOWSKA-ŻUK Ines Agnieszka 0
28 MANDELA Marek Robert 0
29 SZWERC Wojciech 0
30 CINNER Dominika 0
  Razem 4

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.